Son Güncelleme: 7 sa önce
Sarıkaya Eczanesi logo

Sarıkaya Eczanesi


0
  • Artvin - Yusufeli
  • 04668112707
  • ÇORUH MAH. RECEP TAYYİP ERDOĞAN CAD. NO:14/B
  • 17.05.2024 18:00 - 18.05.2024 08:00 arası nöbetçidir.

  • 919
  • Yorum Yap
(0)

Yusufeli ilçesi (Artvin) Sarıkaya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Sarıkaya Eczanesi Artvin ili Yusufeli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sarıkaya Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sarıkaya Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sarıkaya Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sarıkaya Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sarıkaya Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

18 Mayıs 2024 Cumartesi Artvin Yusufeli Nöbetçi Sarıkaya Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sarıkaya Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sarıkaya Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sarıkaya Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sarıkaya Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sarıkaya Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sarıkaya Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sarıkaya Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sarıkaya Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Artvin İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Artvin ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hakan Eczanesi

Ardanuç ilçesi (Artvin) Hakan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Arhavi Eczanesi

Arhavi ilçesi (Artvin) Arhavi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Lotus Eczanesi

Yusufeli ilçesi (Artvin) Lotus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Borçka ilçesi (Artvin) Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.