Koçak Eczanesi logo
Koçak Eczanesi logo

Koçak Eczanesi

  • Artvin - Yusufeli
  • 04668113634
  • İNÖNÜ CADDESİ NO.13
  • 17.10.2021 08:00 - 18.10.2021 08:00 arası nöbetçidir.

  • 3
(0)
Koçak Eczanesi Artvin ili Yusufeli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Koçak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Koçak Eczanesi Artvin ili Yusufeli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Koçak Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Koçak Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Koçak Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Koçak Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Koçak Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

18 Ekim 2021 Pazartesi Artvin Yusufeli Nöbetçi Koçak Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Koçak Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Koçak Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Koçak Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Koçak Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Koçak Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Koçak Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Koçak Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Koçak Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Artvin İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Artvin ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ömer Eczanesi

Ömer Eczanesi Artvin ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ömer Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bizim Eczanesi

Bizim Eczanesi Artvin ili Ardanuç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bizim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Göktaş Eczanesi

Göktaş Eczanesi Artvin ili Murgul ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Göktaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sarıkaya Eczanesi

Sarıkaya Eczanesi Artvin ili Yusufeli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sarıkaya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.