Uzun Eczanesi logo
Uzun Eczanesi logo

Uzun Eczanesi

  • Artvin - Hopa
  • 04663516211
  • ORTA HOPA MAH. SAHİL CAD. TERZİOĞLU APT. NO:174/D8
  • 13.10.2021 18:00 - 14.10.2021 08:00 arası nöbetçidir.

  • 14
(0)
Uzun Eczanesi Artvin ili Hopa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Uzun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Uzun Eczanesi Artvin ili Hopa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Uzun Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Uzun Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Uzun Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uzun Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Uzun Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Artvin Hopa Nöbetçi Uzun Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Uzun Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Uzun Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Uzun Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Uzun Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Uzun Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Uzun Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Uzun Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Uzun Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Artvin İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Artvin ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bizim Eczanesi

Bizim Eczanesi Artvin ili Ardanuç ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bizim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeğenoğlu Eczanesi

Yeğenoğlu Eczanesi Artvin ili Hopa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeğenoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Serhat Eczanesi

Serhat Eczanesi Artvin ili Şavşat ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Serhat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Hayat Eczanesi Artvin ili Arhavi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.