Artvin Arhavi Yeni Bayraktar Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 7 sa önce
Yeni Bayraktar Eczanesi logo
Yeni Bayraktar Eczanesi logo

Yeni Bayraktar Eczanesi

0
  • Artvin - Arhavi
  • 04663127585
  • ATATÜRK BULVARI YILDIZ SİTESI NO:89/1
  • 29.09.2022 18:00 - 30.09.2022 08:00 arası nöbetçidir.

  • 192
  • Yorum Yap
(0)

Artvin Arhavi Yeni Bayraktar Eczanesi. Nöbetçi Yeni Bayraktar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Bayraktar Eczanesi Artvin ili Arhavi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Bayraktar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Bayraktar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Bayraktar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Bayraktar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Bayraktar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

30 Eylül 2022 Cuma Artvin Arhavi Nöbetçi Yeni Bayraktar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Bayraktar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Bayraktar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Bayraktar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Bayraktar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Bayraktar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Bayraktar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Bayraktar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Bayraktar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Artvin İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Artvin ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hakan Eczanesi

Artvin Ardanuç Hakan Eczanesi. Nöbetçi Hakan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Merkez Eczanesi

Artvin Şavşat Merkez Eczanesi. Nöbetçi Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Halk Eczanesi

Artvin Kemalpaşa Halk Eczanesi. Nöbetçi Halk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Vatan Eczanesi

Artvin Hopa Vatan Eczanesi. Nöbetçi Vatan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.